Twaalfde editie zwemsportdag voor mensen met een beperking
Waterratten opgelet: we mogen weer! Op zaterdag 5 april 2025 vindt de jaarlijkse regionale Zwemsportdag voor mensen met een beperking plaats. Deze dag wordt georganiseerd door Zwembad De IJzeren Man, Iedereen Kan Sporten Midden-Limburg, Punt Welzijn en PSW Vrije Tijd. Het zwembad opent gratis de deuren tussen 13.00 uur en 17.00 uur om alle mensen met een beperking een onvergetelijke dag te bezorgen.
Het programma bestaat uit een gezamenlijke warming-up en verschillende zwemsportactiviteiten, waaronder aquazumba (dansen in het water), duiken, waterpolo, een stormbaan en een glijbaanrace, allemaal onder de vrolijke klanken van de DJ.
Lions Weert biedt alle deelnemers een frietje of gezonde snack aan.
Deze dag is speciaal voor kinderen en volwassenen met een beperking en hun begeleiding. De toegang is na aanmelding gratis. Opgeven voor deze dag kan tot 22 maart via Zwemsportdag 5 april 2025 – IKS Midden-Limburg. (www.iedereenkansporten-middenlimburg.nl)
Voor vragen of meer informatie kun je contact opnemen met Marga Rohmen via m.rohmen@psw.nl of Tom Theeuwen via t.theeuwen@puntwelzijn.nl.
Locatie: Zwembad De IJzeren Man, Geurtsvenweg 1 in Weert.
Kom en beleef een sportieve en gezellige dag in het water!
Dit bericht delen?
Misschien zijn deze berichten ook interessant...
Inhoudsopgave
Kies een categorie
Meest recente berichten
4 februari 2025
4 februari 2025
29 januari 2025