Bestuursleden Dorpsraad gezocht!

Beste inwoners van Altweerterheide. Als Bestuur van de Dorpsraad doen wij een beroep op jullie.

De Dorpsraad is inmiddels in aantal redelijk ‘bemand’. Toch zoeken wij versterking voor in ons Bestuur. Ondanks dat we als Dorpsraad in aantal zijn gegroeid, zitten we gezien de hoeveelheid dossiers betrekking hebbende op Altweerterheide krap in de jas. Dat betekent dat bij onvoorziene uitval en/of vertrek van bestuursleden de continuïteit van de te behandelen kwesties in het gedrang komt of kan komen. Dat voorkomen wij graag en daarin nemen we onze verantwoordelijkheid en doen tijdig een beroep op onze mede-dorpsbewoners.

Heb je interesse in deelname aan het Bestuur van de Dorpsraad, meldt je dan via dorpsraad@altweerterheide.nl. We zijn een betrokken club die binnen onze eigen beschikbare privé-tijd graag iets doet voor ons dorp en haar bewoners.

Spreekt jou dit ook aan en wil ook jij een stap extra zetten? Graag! Meer dan welkom.

Hartelijke groet,

Bestuur Dorpsraad

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *